News image

Przedstawiamy efekt przed i po założeniu naszych pokrowców miarowych oraz poglądowy montaż pokrowców (montaż w pokrowcach miarowych może różnić się w zależności od marki i modelu samochodu). Oglądaj w jakości HD.

 

Przed zakupem produktów z wyższej półki a zwłaszca tych, które mają nam służyć przynajmniej kilka lat, zawsze pojawia się wiele wątpliwości pytań. Z doświadczenia wiemy, że zakup pokrowców zwłaszcza miarowych wymaga głębszego przemyślenia i zapoznania się ze specyfiką danego produktu.

Aby podjęcie decyzji było łatwiejsze, postanowuliśmy przygotować film w którym zawartych jest kilka istotnych elementów i odpowiedzi na postawowe pytania.

  1. Niektóre modele nie posiadają gotowych otworów na zagłówki. Na filmie pokazane jest jak je samodzielnie przygotować. Ważne jest aby najpierw dokładnie założyć i dopasiwać pokrowiec a dopiero na końcu wykonać nacięcia.
  2. Klienci często pytają, czy będą w stanie samodzielnie założyć pokrowiec. Jak widać nie jest to tak bardzo skomplikowane. Niemalże każdy jest w stanie założyć pokrowce sam, wystarczy poświęcić chwilę czasu i energii. Do pokrowców również dołączona jest poglądowa intrukcja.
  3. Czy wogóle warto zainwestować w pokrowce - to pytanie którego nie zadają klienci ale które zapewne pojawia się każdemu. Zakup pokrowców to długoletnia inwestycja. Nasze pokrowce idealnie zakrywają oryginalną tapicerkę, chroniąc ją przed niszczeniem i zabrudzeniami. W przypadku który jest zawarty w filmie, widzimy, że także świetnie nadają się aby zakryć defekty, które powstały na fotelach w proscesie ich użytkowania. 

Pokrowce samochodowe to idealna, zdecyowanie tańsza oraz trwalsza alternatywa do renowacji oryginalnej tapicerki. W nasztch wzrorach każdy jest w stanie znaleść coś dla siebie. Poniżej na zdjęciach widoczych jest kilka przykładowych, naszych realizacji :